Bizi Takip Edin!
TÜM ÜRÜNLERDE ÜCRETSİZ KARGO
HIZLI TESLİMAT
  • ÜYE GİRİŞİ
  • SEPETİM
    Sepetiniz Boş ALIŞVERİŞ TAMAMLA

SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ

Doğanın Renkleri

İlk bahar-yaz trendlerinde her ne kadar 90’lardaki gibi canlı renkler hakimmiş gibi görünse de günlük hayatımıza en çok yansıyacak olan görüntüler doğadan kopup gelen renklerde saklı olacakmış gibi görünüyor. Renkler her zamankinden biraz daha canlı görünse de gözümüze ışıltılar, ıslaklıklar, geçişler hep doğal ve soft bu sene.

Uzun zamandır görmediğimiz sarılar tekstilde olduğu gibi makyajda da ön planda bu sene. Isınamayan havaya inat, alabildiğine yaz görüntüsü alabildiğine sıcaklık hissi katıyor. Özellikle moda haftalarında pembelerle kontrast kullanılan sarı farlar dikkat çekerken, rujlara da çeşitli kozmetik markalarının lansmanlarında rastlamak mümkün.

Koyu renkler bu sene tamamen ortalardan kalkacak yerlerine canlı renkleri koyamayan kişiler için mümkün olduğunca nude ve doğal renkler gelecek gibi görünüyor. En çok dikkat çeken uygulamaların bir diğeri ise birleştirilmiş görüntülü kirpikler. Günlük hayatta kullanmak her ne kadar imkansızmış gibi görünse de vitrin modellerinde ve defilelerde bu tür uygulamalara rastlamak çok muhtemel.

Ten de ise ıslaklıklar ve highlighterlar mümkün olduğunca doğal ve kendi ten ışıltınız gibi…

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam